Koncert Pawła Domagały ‒ nowy termin!

Arena Gwiazd. Paweł Domagała koncert. 16 czerwca 2021 r, godzina 19. Arena Lodowa ul. Strzelecka, Tomaszów MazowieckiW związku z utrzymaniem do 29 maja br. obostrzeń związanych ze stanem epidemii dotyczących organizacji przez instytucje kultury wydarzeń z udziałem publiczności, informujemy o konieczności zmiany terminu koncertu Pawła Domagały. Zostaje on przeniesiony z 21 maja na 16 czerwca br. Godzina 19 pozostaje bez zmian.

Dotychczas zakupione bilety zachowują ważność i będą upoważniać nabywcę do wejścia na koncert Pawła Domagały w nowym terminie. W przypadku rezygnacji z udziału w imprezie w zmienionym terminie bilety zakupione stacjonarnie w kasie Miejskiego Centrum Kultury można zwrócić do 7 czerwca br. (przy zwrocie należy przedstawić paragon) w sekretariacie MCK przy pl. Kościuszki 18 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-16).

Osoby, które chcą zwrócić bilety zakupione online, prosimy o kontakt z Biletyna.pl.

Prosimy o uśmiech i wyrozumiałość.

DODATKOWE INFORMACJE

Miejsce koncertu: Tomaszów Mazowiecki, Arena Lodowa, ul. Strzelecka 24/26

Sprzedaż biletów:
www.mck-tm.pl (kafelek “Paweł Domagała koncert/kup bilet),
biletyna.pl (
https://biletyna.pl/koncert/Pawel-Domagala/Wracaj-Tour/Tomaszow-Mazowiecki) oraz stacjonarnie w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy pl. Kościuszki 18 w godz. 8-16.

Cena biletów:
Sektor A (płyta przed sceną) ‒ 129 zł
‒ Sektor B (trybuny) ‒ 109 zł

Koncert odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym (co dotyczy m.in. obowiązku zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz zachowania dystansu społecznego).

Organizator koncertu: Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim

Partner: Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim

O wszelkich zmianach dotyczących nowego terminu koncertu będziemy informowali na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz za pomocą mediów społecznościowych (www.facebook.com/mcktomaszowmazowiecki).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *