Zrób fajne foty i zgarnij nagrody!

Tomaszów Offline. Konkurs. Zrób fajne foty i zgarnij nagrody. Termin przesyłania prac: 13-27.05.21 r. Lubisz robić zdjęcia? Masz dość siedzenia przed komputerem i telewizorem? Chcesz pokazać, jak aktywnie spędzasz wolny czas? Masz ciekawy pomysł, by zachęcić do tego innych? W takim razie konkurs „Tomaszów Offline”, którego jesteśmy organizatorem, jest dla Ciebie! Dla zwycięzców mamy atrakcyjne nagrody!

W konkursie można wziąć udział indywidualnie, rodzinnie lub z przyjaciółmi (przynajmniej jeden uczestnik musi być pełnoletni). Zadanie nie jest skomplikowane. Wystarczy przesłać drogą elektroniczną na adres mariusz.kosylak@mck-tm.pl sześć zdjęć wykonanych w formacie JPG, PNG lub BMP, na których utrwalone zostaną różne formy aktywności na świeżym powietrzu. Liczy się kreatywność i oryginalne podejście do tematu.

Termin nadsyłania fotek mija 27 maja o godz. 23. Na laureatów czekają nagrody rzeczowe. Fundatorem jednej z nich jest TlenoStacja Piotr Stankowski. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 1 czerwca podczas Dnia Dziecka na „Przystani” nad Pilicą.

Zbieraj więc rodzinę, skrzykuj przyjaciół lub znajomych, łap za aparat i pokaż, jak aktywnie spędzasz czas. Atutem przy ocenie zdjęć będą też ciekawe miejsca w Tomaszowie Mazowieckim i okolicach, w których aktywności zostaną przez Ciebie uwiecznione. 

REGULAMIN_TOMASZÓW OFFLINE

KARTA ZGŁOSZENIA_TOMASZÓW OFFLINE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *