Kino na leżakach – na początek komedia romantyczna

Kino na leżakach - "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Tomaszów Mazowiecki, pl. T. Kościuszki, 25.06.2022, godz. 22. Wstęp wolny. „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to pierwszy film, który tego lata będzie można zobaczyć w Tomaszowie Mazowieckim w ramach jubileuszowej edycji „Kina na leżakach”. Seans odbędzie się 25 czerwca o godz. 22 na pl. T. Kościuszki. Wstęp wolny.

W kontynuacji „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, wyreżyserowanej przez Sylwestra Jakimova, ponownie zobaczymy Alicję Bachledę-Curuś, Piotra Głowackiego, Leszka Lichotę, Zbigniewa Zamachowskiego, Macieja Zakościelnego i Mikołaja Roznerskiego. Grani przez nich bohaterowie spotkają się o pięć lat starsi, ale niekoniecznie o pięć lat dojrzalsi. Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka.

„Kino na leżakach”, którego organizatorami są ART.-FOTO-MEDIA oraz broker reklamy kinowej KinAds Media, to wydarzenie, które co roku przyciąga tłumy widzów. W tym roku wystartowało 10 czerwca, a ostatnie seanse plenerowe zaplanowane zostały na pierwszy tydzień września. Pokazy odbędą się w sumie w 35 miejscowościach, wśród których znalazły się między innymi: Kielce, Częstochowa, Łeba, Koszalin, Mielno, Tomaszów Mazowiecki czy Ustronie Morskie. Zaplanowano 65 pokazów. Dokładny harmonogram projekcji, z podziałem na miejscowości, daty i tytuły filmów, można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.
Z okazji jubileuszu dla widzów przygotowano wiele atrakcji we współpracy z partnerami i sponsorami, tj. konkursy z nagrodami, bezpłatne przekąski i darmowe upominki.

Organizatorem wydarzenia w Tomaszowie Mazowieckim jest Miejskie Centrum Kultury. Odbędzie się ono w ramach tegorocznego wakacyjnego cyklu „To masz w Tomaszowie”.

Kino na leżakach regulamin_26.06.2022

 

Kino na leżakach - "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Tomaszów Mazowiecki, pl. T. Kościuszki, 25.06.2022, godz. 22. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *