„Kino na leżakach” – zapraszamy na kryminał z Danielem Craigiem

Kryminał "Na noże". 7 sierpnia 20201 r., godz. 21.30. Tomaszów MAzowiecki, pl. Kościuszki. Wstęp wolny.Na noże” to popularny amerykański kryminał z intrygującą fabułą, który 7 sierpnia będzie można zobaczyć w Tomaszowie Mazowieckim na pl. T. Kościuszki w ramach „Kina na leżakach”. Początek seansu o godz. 21.30. Wstęp wolny.

Pisarz Harlan Thrombey umiera w tajemniczych okolicznościach. Podejrzani są wszyscy członkowie jego rodziny. Do akcji wkracza dociekliwy detektyw Benoit Blanc (w tej roli Daniel Craig – znany m.in. jako James Bond). Aby odkryć prawdę, musi odnaleźć się w sieci kłamstw, którą plotą ekscentryczni krewni zmarłego pisarza.

Film „Na noże” https://www.filmweb.pl/film/Na+no%C5%BCe-2019-816979 wyreżyserowany przez Riana Johnsona stylem nawiązuje do najlepszych dzieł Agathy Christie. Doceniony został przez publiczność i krytykę. Otrzymał m.in. nominacje do Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny, a także trzy nominacje do Złotych Globów (w kategoriach: najlepsza komedia lub musical, najlepszy aktor i najlepsza aktorka), co potwierdza, że warto obejrzeć tę produkcję.

Jak zakończy się śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci Harlana Thrombeya? Kto do niej się przyczynił? Dowiecie się tego, przychodząc w najbliższą sobotę do „Kina na leżakach”.

Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury.

REGULAMIN Kino na leżakach regulamin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *