Było kulturalnie i ze smakiem

Tłumy ludzi, mnóstwo pysznego jedzenia, dużo dobrej muzyki i wyjątkowy prowadzący. Tak w skrócie wyglądała impreza, którą w minioną sobotę na pl. Kościuszki zorganizowało Miejskie Centrum Kultury. Nie brakowało też innych atrakcji.

Karol Okrasa – kucharz, autor i prezenter telewizyjnych programów o tematyce kulinarnej, z wyjątkowym wdziękiem i humorem podzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem z wystawcami, którzy prezentowali swoje stoiska gastronomiczne i częstowali licznie przybyłych uczestników specjalnie przygotowanymi na tę okazję pysznościami.

Do degustacji swoich potraw zaprosili: pizzerie Fiero oraz Czary Mary, piekarnia Foremmka, restauracje – Burger na Rogu oraz Gęś i Wino, a także lodziarnia Panda.

Swoją wiedzą kulinarną mogli wykazać się również chętni mieszkańcy Tomaszowa, biorąc udział w konkursie przygotowanym i poprowadzonym przez Karola Okrasę. Zwyciężczyni w nagrodę otrzymała ceramiczne jabłko, wykonane specjalnie na tę okazję przez instruktorkę MCK Bożenę Gajdę, na którym autograf złożył prowadzący.

Oprócz uczty smakowej organizatorzy zadbali również o „strawę duchową” i zaproponowali dużo dobrej muzyki w wykonaniu wokalistów z Miejskiego Centrum Kultury oraz kapeli Fakiry, uznawanej za jeden z najlepszych zespołów grających folklor miejski w Polsce.

Sobotnia impreza „Kulturalnie i ze smakiem” była kolejną z cyklu letnich wydarzeń kulturalnych „To masz w Tomaszowie”. A już w najbliższą sobotę (7 sierpnia) o godzinie 21.30 zapraszamy ponownie na pl. Kościuszki. Tym razem na film pt. „Na noże” w ramach „Kina na leżakach”.

Więcej zdjęć z wydarzenia na naszym fanpage’u na Facebooku: https://www.facebook.com/mcktomaszowmazowiecki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *