Jakby z wesela urwani…

Grupa dorosłych osób siedzi na leżakach rozłożonych w plenerze. Prawdopodobnie uczestniczą w koncercie. Ręce trzymają w górze wykonując gest przypominający klaskanie, na ich twarzach widać zadowolenie i szerokie uśmiechy. W piątkowy wieczór, 21 lipca koncertowaliśmy w centrum miasta w iście bałkańskich klimatach. Wydarzenie odbyło się w ramach cyklu „Letnia Scena Artystyczna”. Pogoda i goście jak zwykle dopisali…

Koncert główny w tym tygodniu zagrał dla naszej publiczności zespół „Urwani z Wesela”, którzy zabawiali ich żwawą, bałkańską muzyką graną na instrumentach dętych. 
Podczas Open Stage zaprezentowali się: tomaszowski zespół „Kazzu”, który zagrał swoje autorskie utwory oraz młode uczestniczki naszych zajęć wokalnych, Lena Mierzwa oraz Maja Napierała z siostrą Marią. 

Przypominamy, że w ramach Open Stage na Letniej Scenie Artystycznej  może wystąpić każdy, kto chce pochwalić się swoim talentem – nie tylko wokalnym czy muzycznym. Wystarczy dostarczyć kartę zgłoszenia (do pobrania https://mck-tm.pl/letnia-scena-artystyczna-mozesz-wystapic-i-ty/ do MCK przy pl. Kościuszki 18.

Za tydzień, 28 lipca na płycie głównej pl. Kościuszki widzimy się na koncercie „Gadowska z Gachami” o godz. 20. Przed koncertem Open Stage (dla chętnych) oraz stoisko animacyjne dla dzieci. Zapraszamy!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *