Brawo nasi seniorzy!

Chór w trakcie występu na scenie. Wszyscy ubrani są na biało. Wrękach trzymają podkładki z nutami. tyłem stoi dyrygentka. III Przegląd Artystycznego Ruchu Seniorów, który odbył się w piątek, 25 czerwca w Miejskim Domu Kultury w Opocznie, okazał się bardzo szczęśliwy dla wokalistów reprezentujących Miejskie Centrum Kultury i Tomaszów Mazowiecki. Wrócili z nagrodami i wyróżnieniem.

Pierwsze miejsce w kategorii solistów zajęła Jadwiga Kocik, która na co dzień rozwija swoją wokalną pasję po kierunkiem naszej instruktorki Beaty Niedzielskiej. W tej samej kategorii (solistów) Mieczysław Kincel otrzymał wyróżnienie. Natomiast w kategorii zespołów drugą nagrodę wyśpiewał Chór Artis Gaudium https://www.facebook.com/Ch%C3%B3r-Artis-Gaudium-111666963751607 pod dyrekcją Katarzyny Goljat. Warto też dodać, że swój głos pod kierunkiem pani Katarzyny kształci również pan Mieczysław Kincel, Gratulujemy!

Celem przeglądu jest popularyzacja dorobku artystycznego seniorów, wymiana doświadczeń i budowanie więzi w środowisku ludzi „złotego wieku”, a także pielęgnowanie tradycji artystycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *