Bawili się nie tylko w rytmie cza-czy

Dwoje seniorów, kobieta i mężczyzna. Kobieta trzyma w ręce czerwony balon w kształcie serca, a mężczyzna ramkę w kształcie serca wyklejona czerwonymi serduszkami. Szampańska zabawa, romantyczna sesja zdjęciowa i wiele innych niespodzianek czekało na uczestników ostatkowo-walentynkowej Biesiady senioralnej ph. „Serduszko puka w rytmie cza-cza”, która odbyła się 13 lutego w Miejskim Centrum Kultury Tkacz w Tomaszowie Mazowieckim. Wzięło w niej udział kilkadziesiąt osób.

Spotkanie było okazją nie tylko do spędzenia w atrakcyjny sposób ostatkowego wieczoru i nadchodzących walentynek, ale również do integracji starszych mieszkańców miasta.

Muzykę do tańca wybierał DJ Marek Kubiak, a całe wydarzenie poprowadziła Katarzyna Wojtaszczyk, która również zadbała o konkursy i różne animacje dla uczestników biesiady.

Chętni mieli też okazję nauczyć się podstawowych kroków tańców latino pod okiem instruktora tańca Michała Gawlika, a zabawę urozmaicili swoim śpiewem wokaliści pracujący na co dzień w MCK pod kierunkiem Beaty Niedzielskiej – Zbigniew Link i Daniel Wysokiński. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się również romantyczna sesja zdjęciowa na tle specjalnie przygotowanej w tym celu dekoracji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *