Another Pink Floyd zagra w Tomaszowie

Plakat informujący o koncercie The Walla Another Pink Floyd. Miejsce: Tomaszów MAzowiecki. Termin: 3 lipca 20201 r., godz. 20, parking przy ul. Zachodniej. Muzyka z albumu koncepcyjnego The Wall legendarnej brytyjskiej grupy Pink Floyd, a do tego niesamowite światła i wizualizacje – to wszystko już w sobotę, 3 lipca będzie można usłyszeć i zobaczyć na parkingu przy ul. Zachodniej (obok parku Bulwary). O godz. 20 odbędzie się tam koncert zespołu Another Pink Floyd. Kilka utworów z polskimi Floydami zagra też Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna Tomaszowa Mazowieckiego pod kierunkiem Kamila Wrony (https://www.facebook.com/events/502722434115488).


Takiego muzycznego widowiska dawno w naszym mieście nie było. Nie było też okazji, by utworów Pink Floydów posłuchać na żywo.
I choć Floydzi w oryginalnym składzie już nie grają, to ich muzyka wciąż rozbrzmiewa dzięki m.in. zespołowi Another Pink Floyd (https://www.facebook.com/AnotherPinkFloyd), który od 15 lat gra ją na największych scenach w naszym kraju. Teraz zagra też dla tomaszowskiej publiczności.

Na scenie wystąpi aż 10 muzyków wspieranych przez sztab techników, którzy stworzą oprawę świetlną i wizualną, jaka będzie stanowić dopełnienie tego wyjątkowego widowiska. Genialna muzyka zostanie okraszona fragmentami równie kultowego filmu Alana Parkera pod tym samym tytułem oraz wizualizacjami, które oddadzą psychodeliczne wizje ukryte w tekstach Rogera Watersa.

Zatem, jeśli jesteście fanami grupy Pink Floyd, a w szczególności albumu The Wall – musicie być na tym koncercie. Jak zapowiadają członkowie zespołu Another Pink Floyd, nie zawiodą się zarówno oczekujący na wykonania możliwie najbliższe oryginałowi, jak i liczący na nieco inne, niesłyszane jeszcze interpretacje. Muzycy zespołu sugerują jednak, by zachować dystans i świadomość, że na scenie nie wystąpi prawdziwy Pink Floyd – w zamian gwarantują przeżycie wieczoru wypełnionego floydowskim duchem i dobrze spędzony czas na dwugodzinnym godzinnym występie. Wstęp jest bezpłatny.

Koncert Another Pink Floyd The Wall zainauguruje cykl letnich imprez kulturalnych, które pod wspólnym tytułem „TO MASZ w Tomaszowie” w lipcu i sierpniu organizować będzie Miejskie Centrum Kultury.

Uwaga!

Ze względu na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa w wydarzeniu może wziąć udział 250 osób, nie licząc osób zaszczepionych. Weryfikacja osób zaszczepionych będzie odbywała się na podstawie kodu QR, który zaszczepiona osoba powinna udostępnić organizatorom koncertu na urządzeniu mobilnym lub wydruku. Osoba, która przedstawia kod QR do skanowania, wyraża równocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w tym kodzie. Więcej w regulaminie wydarzenia zamieszczonym na stronie Miejskiego Centrum Kultury (www.mck-tm.pl) pod informacją o koncercie Another Pink Floyd.

REGULAMIN-Another-Pink-Floyd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *