Andrzejkowa Biesiada Senioralna rozgrzała parkiet do czerwoności w Miejskim Centrum Kultury Tkacz

Trzy starsze osoby stoją na scenie. W rękach trzymają jabłko, które obierają małym nożykiem. Na ich twarzach widać skupienie. Dziś na parkiecie w Miejskim Centrum Kultury Tkacz ani przez chwilę nie było pusto. Nasi goście dali czadu na Andrzejkowej Biesiadzie Senioralnej. Podczas imprezy czekało na nich wiele niespodzianek…

Sprawczynią tak szalonego przebiegu imprezy była Wróżka Katarina, która wprowadziła w ten wieczór mnóstwo atrakcji w formie tradycyjnych andrzejkowych zabaw takich jak wyścigi butów czy wróżby z obierek jabłka i wielu innych. Przy okazji już na samym wejściu wróżka namieszała w parach, dzięki czemu wszyscy uczestnicy mogli się lepiej poznać i zintegrować. Nie obyło się bez wróżenia jak na Andrzejki przystało, a odpowiedzią na nurtujące pytania zajmował się Wróżbita Tadeusz.

Dzisiejszą biesiadę uświetnił zespół taneczno-folklorystyczny „Zorza” z Miejskiego Ośrodka Kultury w Koluszkach, który wprowadził cygańskie klimaty i wystąpił w bogato zdobionych, kolorowych strojach. Oprawą muzyczną imprezy zajmował się nasz niezastąpiony dj Wrona. Wszyscy bawili się i tańczyli przy największych biesiadnych przebojach.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na kolejną Senioralną Biesiadę. Zachęcamy więc do śledzenia na bieżąco naszych mediów społecznościowych i strony internetowej. Do usłyszenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *