Wielokulturowa historia Tomaszowa – zapraszamy na wykład

Wykład dr Anny Nierychlewskiej o loklanej wielokulturowości dr Anny Nierychlewskiej. Tomaszów Mazowiecki, MCK Browarna, Browarna 7, 14 września 2022, godz.16, wstęp wolnyW Miejskim Centrum Kultury Browarna w środę, 14 września odbędzie się wykład poświęcony wielokulturowej historii Tomaszowa Mazowieckiego. Wygłosi go archeolog dr Anna Nierychlewska. Początek o godz. 16. Wstęp wolny.


Dr Anna Nierychlewska specjalizuje się w archeologii nowożytnej miast środkowej Polski. Prowadzi działania edukacyjne propagujące lokalną historię i zabytki województwa łódzkiego.

Spotkanie w MCK Browarna jest kolejnym z cyklu, jakie odbywają się w ramach edukacyjno-animacyjnego projektu „ETNO re:WITALIZACJE 2.0”, który realizowany jest przez Fundację Monumentum ludaicum Lodzense we współpracy z Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.

Wykład dr Anny Nierychlewskiej o loklanej wielokulturowości dr Anny Nierychlewskiej. Tomaszów Mazowiecki, MCK Browarna, Browarna 7, 14 września 2022, godz.16, wstęp wolny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *