Zimą malowane – wystawa w MCK Browarna

Zimą malowane wernisaż malarstwa sekcji olastycznej TUTW i MCK, 9 lutego, godz. 13, MCK Browarna, ul. Browarna 7, Tomaszów MazowieckiKilkanaście obrazów, których tematem jest zima oraz związane z tą porą roku motywy, będzie można zobaczyć w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7. Autorami prac są uczestnicy sekcji plastycznej MCK i Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wernisaż zaplanowany jest 9 lutego o godz. 13.

Sekcja plastyczna TUTW/MCK działa przy Miejskim Centrum Kultury już 15 lat. Jej uczestnikami są osoby dorosłe pasjonujące się różnymi technikami malarskimi. Swoje prace o różnej tematyce i wykonywane różnymi technikami prezentują na cyklicznych wystawach w Miejskim Centrum Kultury Browarna, ale także w Galerii w Ratuszu w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, jak również w innych miejscach w mieście i nie tylko. Sekcja działa pod kierunkiem Bożeny Gajdy.

Prace prezentowane na wystawie „Zimą malowane” powstały na przełomie grudnia i stycznia w technikach pastele suche, akryl i olej.

Wstęp na wernisaż jest bezpłatny, ale obowiązują wejściówki, które odebrać można w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *