Zapraszamy na koncert Yagi Kowalik

„Yaga Kowalik w repertuarze Piaf, Gréco, Aznavour…” to tytuł koncertu, który odbędzie się 28 października br. o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Artystka związana z Krakowską Sceną Piosenki Francuskiej zaśpiewa z towarzyszeniem akordeonisty Walentyna Dubrowskiego.

Yaga Kowalik jest absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie. W latach 90. XX w. przebywała na stypendium piosenkarskim w Paryżu, co zaowocowało współpracą m.in. z kompozytorem Norbertem Chiche oraz fascynacją twórczością klasyków piosenki francuskiej.

Koncert, z którym artystka wystąpi w Tomaszowie Mazowieckim, to składanka największych przebojów z repertuaru takich ikon francuskiej estrady jak: Edith Piaf, Juliette Gréco czy Charles Aznavour. Brawurowa interpretacja piosenek, świetna gra akordeonisty oraz oprawa muzyczna koncertu przeniosą słuchaczy w świat paryskiej, artystycznej bohemy i zapewniają niepowtarzalne artystyczne doznania.

Bilety na koncert w cenie 10 zł są do nabycia w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 lub elektronicznie na: https://biletyna.pl/koncert/Yaga-Kowalik/Tomaszow-Mazowiecki. Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym (prosimy o zapoznanie się z załączonym poniżej regulaminem). Liczba miejsc ograniczona.

REGULAMIN KONCERTU: Regulamin koncertu piosenki francuskiej 2

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA: Załącznik nr 1 do REGULAMINU KONCERTU Yagi Kowalik OŚWIADCZENIE