Wieczór ze sztuką tomaszowskich plastyków

Wystawa malarstwa SAP. Wernisaż 24 maja 2023, godz. 18, Miejskie Centrum Kultury Za Pilicą, Tomaszów Mazowiecki, ul. Gminna 37/39. Wstęp wolny„Co w duszy śpiewa” to tytuł wystawy, której wernisaż odbędzie się 24 maja (środa) o godzinie 18 w Miejskim Centrum Kultury Za Pilicą przy ul. Gminnej 37/39. Wstęp wolny.

Na wystawie swoje prace zaprezentują artyści ze Stowarzyszenia Amatorów Plastyków w Tomaszowie Mazowieckim. Będzie można zobaczyć około 30 obrazów wykonanych głównie w technikach olej i akryl. Wśród tematów dominują pejzaże i kwiaty, ale również – jak sugeruje tytuł wystawy – to, co tomaszowskim plastykom w duszach gra i śpiewa.

Wernisaż urozmaicą występy artystyczne w wykonaniu: Lecha Kozdroja (piano), Henryka Kowalewskiego (gitara) oraz Elżbiety Jakóbczyk, Barbary Skawińskiej i Elżbiety Ołubek (recytacja).

Spotkaniem z twórczością artystów z SAP Miejskie Centrum Kultury wznawia cykl „Wieczory ze sztuką”, który przed pandemią odbywał się regularnie w MCK Za Pilicą w Białobrzegach.

Wernisaż SAP_Regulamin