Warsztaty dla seniorów

Podróżujący Wojewódzki Uniwersytet III Wieku, cykl warsztatów dla seniorów z województwa łódzkiego, 17 października Tomaszów Mazowiecki„Podróżujący Wojewódzki Uniwersytet III Wieku” to nowy projekt Łódzkiego Domu Kultury, którego głównym założeniem jest aktywizacja twórcza oraz kulturalna osób po 60. roku życia mieszkających na terenie województwa łódzkiego. Jednym z partnerów projektu jest Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.

Działania zakładają współpracę lokalnych instytucji kultury w województwie łódzkim, w których z udziałem seniorów będą realizowane m.in. warsztaty: aktorski, wokalny i plastyczny. W Miejskim Centrum Kultury Tkacz odbędą się one 17 października. Można się jeszcze zgłaszać na warsztaty wokalne i teatralne. Karty uczestnictwa dostępne są w Miejskim Centrum Kultury przy placu Kościuszki 18 oraz w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Zajęcia odbywać się będą w godzinach dopołudniowych. Zapraszamy.

 

Podróżujący Wojewódzki Uniwersytet III Wieku, cykl warsztatów dla seniorów z województwa łódzkiego, 17 października Tomaszów MazowieckiKarta zgłoszenia 60+ UTW załącznik nr 2 (1)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *