Poszukujemy wolontariuszy ze znajomością języka ukraińskiego / Шукаємо волонтерів зі знанням української мови

Znasz język ukraiński, zostań wolontariuszem w Miejskim Centrum Kultury. Tomaszów MAziwecki, pl. Kościuszki 18. Drodzy, włączamy się w pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy, którzy szukając bezpiecznego miejsca, znaleźli schronienie w naszym mieście. Aby ułatwić proces asymilacji w lokalnym środowisku zarówno dzieci, jak i dorosłych, przygotowaliśmy propozycje zajęć edukacyjnych, warsztatów i spotkań integracyjnych. W związku z tym poszukujemy wolontariuszy, którzy znają język ukraiński i pomogą nam w komunikowaniu się z osobami zainteresowanymi skorzystaniem z udostępnionej im oferty.

Więcej informacji uzyskacie w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18, pod numerem tel. 44 712 23 69 lub e-mailowo: kontakt@mck-tm.pl. Liczymy na Was!

Шукаємо волонтерів зі знанням української мови

Муніципальний Центр Культури (МЦК) у Томашуві Мазовецькому долучається до допомоги біженцям з України, які, шукаючи безпечне місцяе, знайшли притулок у нашому місті. Для підтримки процесу інтеграції дітей та дорослих з місцевою громадою, ми підготували пропозиції щодо освітніх заходів, практикумів та інтеграційних зустрічей. Тому Муніципальний Центр Культури (МЦК) шукає волонтерів, які знають українську мову та можуть допомогти у спілкуванні з людьми, які хотіли б скористатися цією відкритою пропозицією.

Більш детальну інформацію можна отримати в Муніципальном Центрі Культури (Площа Костюшка 18), за тел. 44 712 23 69 або електронною поштою: kontakt@mck-tm.pl

Znasz język ukraiński, zostań wolontariuszem w Miejskim Centrum Kultury. Tomaszów Mazowiecki, pl. Kościuszki 18.