Paleta róż – zaproszenie na wystawę

Paleta róż - wernisaż malarstwa sekcji plastycznej Miejskiego Centrum Kultury i Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Tomaszów Mazowiecki, MCK Browarna, ul. Browarna 7, godz. 14. Wstęp wolny.Obrazy, których tematem przewodnim są róże, będzie można zobaczyć w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7. Autorami prac są uczestnicy sekcji plastycznej MCK i Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wernisaż zaplanowany jest 25 maja o godz. 14. Wstęp wolny.

Prace prezentowane na wystawie „Paleta róż” powstały w ostatnich miesiącach w technikach pastele suche, akryl i olej. Autorzy przygotowali je pod kierunkiem Bożeny Gajdy.

Sekcja plastyczna TUTW/MCK działa przy Miejskim Centrum Kultury już 15 lat. Jej uczestnikami są osoby dorosłe pasjonujące się malarstwem. Swoje prace o różnorodnej tematyce i wykonywane różnymi technikami prezentują na cyklicznych wystawach w Miejskim Centrum Kultury Browarna, ale także w Galerii w Ratuszu w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, jak również w innych miejscach w mieście i poza nim.

Regulamin wystwy Paleta róż(1)

Regulamin wystwy Paleta róż

 

Paleta róż - wernisaż malarstwa sekcji plastycznej Miejskiego Centrum Kultury i Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Tomaszów Mazowiecki, MCK Browarna, ul. Browarna 7, godz. 14. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *