Osiecka jest dobra na wszystko

Koncert "Osiecka jest dobra na wszystko" w wykonaniu artystów Teatru Piosenki. 21 kwietnia 2023 r., godz. 17.30 i 19, MCK Browarna, ul. Browarna 7, Tomaszów Mazowiecki. Bilety w cenie 10 zł do kupienia przez Biletyna.pl oraz w MCK przy pl. Kosciuszki 18. Koncert pod takim tytułem odbędzie się 21 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury Browarna przy ul. Browarnej 7. Piosenki z tekstami Agnieszki Osieckiej wykonają artyści Teatru Piosenki pod kierunkiem Katarzyny Goljat.

Bilety w cenie 10 zł są dostępne przez portal Biletyna.pl https://biletyna.pl/koncert/Osiecka-jest-dobra-na-wszystko/Tomaszow-Mazowiecki oraz w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18.

Wokaliści wystąpią dwukrotnie: o godz. 17.30 oraz o 19. W programie znajdą się m.in. takie utwory jak: „Ludzkie gadanie”, „Uciekaj skoro świt”, „W żółtych płomieniach liści”, „Wielka woda” czy „A ja wolę moją mamę”. Aranżacje piosenek na potrzeby koncertu wykonał Piotr Goljat.

Agnieszka Osiecka to poetka, dziennikarka, autorka spektakli telewizyjnych i teatralnych, ale także około 2 tys. tekstów piosenek. Pisała przeboje m.in. dla Kaliny Jędrusik, Maryli Rodowicz, Magdy Umer, Anny Szałapak, Seweryna Krajewskiego czy Skaldów.

Regulamin_Koncert Osiecka