Maja i Maciej wśród zwycięzców

Kolejna świetna wiadomość na początek roku. Maja Chyb i Maciej Kowalski, reprezentanci Miejskiego Centrum Kultury, zostali docenieni przez jury tegorocznego, X Tomaszowskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek, organizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące w Tomaszowie Mazowieckim. Wyniki ogłoszono w środę, 6 stycznia, a sam festiwal, jak i koncert laureatów odbyły się online.

Maja zajęła pierwsze miejsce w kategorii klas I-III szkół podstawowych. Festiwalowe jury zachwyciła wykonaniem „Pastorałki od serca do ucha”. Natomiast Maciej „Kolędą o ludzkim zrozumieniu” wyśpiewał wyróżnienie w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Oboje wokaliści na co dzień doskonalą swoje umiejętności w Miejskim Centrum Kultury pod kierunkiem trenerki wokalnej Beaty Niedzielskiej. Całej trójce gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.