Letnia Scena Artystyczna – zagrają „Urwani z wesela”

Koncert zespołu "Urwani z wesela" w cyklu Letnia Scena Artystyczna, 21 lipca 2023 r., godz. 20, Tomaszów Mazowiecki, pl. Kościuszki 18. Wstęp wolny. Jesteś fanem bałkańskich rytmów? Lubisz żywiołową, skoczną muzykę? Jeśli tak, to nie może Cię zabraknąć na koncercie zespołu „Urwani z wesela”. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 21 lipca o godz. 20 na pl. T. Kościuszki (płyta główna) w ramach cyklu Letnia Scena Artystyczna.

Zespół powstał w 2018 roku w Łodzi. Po raz pierwszy w naszym mieście wystąpił w 2019 roku w pięcioosobowym składzie w konkursie Konfrontacje Muzyczne o nagrodę Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, gdzie zdobył pierwsze miejsce. Obecnie orkiestra liczy siedmiu muzyków, grających głównie na instrumentach dętych.

Inspiracje czerpią z tradycyjnej muzyki orkiestr dętych Półwyspu Bałkańskiego. Sami reklamują się tak: „W bałkańskich rytmach porwiemy do tańca nawet największego kanapowca”.

Przed koncertem „Urwanych z wesela” o godz. 18 w ramach Open Stage zagra nasz lokalny zespół „Kazzu”.

Zapraszamy. Wstęp wolny.

 

Koncert zespołu "Urwani z wesela" w cyklu Letnia Scena Artystyczna, 21 lipca 2023 r., godz. 20, Tomaszów Mazowiecki, pl. Kościuszki 18. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *