Jesienny rajd nordic walking po spalskich lasach – dołącz do nas!

Jesienny Rajd Nordic Walking po lasach Spalskiego Parku Krajobrazowego. 15 października, zbiórka godz. 8.30 na parkingu przy ul. Ligi Morskiej i Rzecznej. Zapisy przez Biletyna.pl lub w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, pl. Kościuszki 18Masz dość siedzenia w domu? Kochasz naturę i spacery po lesie? Chcesz poprawić swoją kondycję i samopoczucie? Weź zatem udział w naszym Jesiennym Rajdzie Nordic Walking, który odbędzie się 15 października w lasach Spalskiego Parku Krajobrazowego. Obowiązują zapisy.

Rajd poprowadzi Izabela Piotrowska, instruktorka nordic walkingu i specjalistka w Dziale Kultury i Edukacji Miejskiego Centrum Kultury, która również udzieli uczestnikom wydarzenia instruktażu, jak prawidłowo chodzić z kijkami oraz przeprowadzi fachową rozgrzewkę.

W ramach wpisowego, które wynosi 30 zł, zapewniamy transport autokarem na miejsce spaceru, a po nim przejazd do siedziby Nadleśnictwa Smardzewice, gdzie planowane jest ognisko i sportowe zabawy integracyjne.

Dodatkową atrakcją w trakcie marszu lasami Spalskiego Parku Krajobrazowego będą gawędy leśnika o lasach i ich mieszkańcach, a także konkurs wiedzy o Lasach Państwowych i ogólnie o lasach.

Zapisy (do wyczerpania limitu miejsc) przez portal Biletyna.pl (https://biletyna.pl/sport/Jesienny-Rajd-Nordic-Walking) oraz w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy pl. Kościuszki 18.

Współorganizatorami wydarzenia są Miejskie Centrum Kultury oraz Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Smardzewice (Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Łodzi).

Regulamin Jesienny_Rajd Nordic Walking_2022