Coolturalne Show z MCK-iem – zapraszamy na tydzień zajęć otwartych

Od  26 do 30 września w Miejskim Centrum Kultury (Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50, Za Pilicą przy ul. Gminnej 37/39 i Browarna przy ul. Browarnej 7) odbędzie się Coolturalne Show, czyli otwarte zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ich trakcie będzie można lepiej poznać naszą ofertę na nowy rok edukacyjno-kulturalny 2022/2023, porozmawiać z kadrą specjalistów, obejrzeć pracownie i poznać więcej szczegółów na temat nowych form, które ruszają od tego roku.

Zajęcia pokazowe są bezpłatne. Wszystkie odbywać się będą zgodnie z harmonogramem, który znaleźć można w zakładce Strefa Zajęć (https://www.strefazajec.pl/course?city_id=63&company_id=1152&course_age=).

Serdecznie zapraszamy wszystkich ‒ od malucha po seniora. Przyjdź! Zobacz! Zostań!

 

 

Schemat zapisu poprzez Strefę Zajęć na zajęcia w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim

Jeśli nie masz konta na Strefie Zajęć

Tworzenie konta

  1. Wejdź na stronę https://www.strefazajec.pl i kliknij ZALOGUJ SIĘ.
  2. Wypełnij formularz rejestracyjny znajdujący się po prawej stronie.
  3. Kliknij przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ − zostajesz przekierowany na stronę swojego konta.
  4. Kliknij niebieski przycisk EDYTUJ TWÓJ PROFIL i wypełnij formularz: dane kontaktowe i adres zamieszkania, a następnie kliknij przycisk ZAPISZ. Uwaga! Podajemy swoje dane kontaktowe, telefon czy e-mail. Platforma służy do kontaktu z pełnoletnimi uczestnikami zajęć lub rodzicami /opiekunami prawnymi osób niepełnoletnich. Nie wpisujemy tutaj telefonu czy maila do dziecka.
  5. Potwierdź adres e-mail KLIKNIJ TUTAJ (jest zaznaczony na niebiesko w górnej części profilu).
  6. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny, należy go potwierdzić.
  7. Jeżeli chcesz zapisać swoje dziecko lub dzieci, kliknij zielony przycisk + NOWY PROFIL DZIECKA, wypełnij tym razem dane dziecka.
  8. Otwórz w nowym oknie stronę https://mck-tm.pl i wejdź w zakładkę STREFA ZAJĘĆ.
  9. Po lewej stronie masz: MIASTO − Tomaszów Mazowiecki, poniżej ORGANIZATOR − Miejskie Centrum Kultury, PLACÓWKA − wybierz odpowiednią, np. za Pilicą (opcje: Browarna, Tkacz)
  10. Ukazują się panele z zajęciami, odnajdź wybrane zajęcia i kliknij niebieski przycisk ZAPISZ SIĘ.

Jeśli masz konto na Strefie Zajęć, postępuj według punktów 8−10 po wcześniejszym zalogowaniu się, używając posiadanego loginu i hasła.

Aby skorzystać z 20-procentowej ulgi w opłatach, należy przedstawić w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 Kartę Tomaszowianina (dzieci do lat 7 na podstawie karty rodzica/opiekuna prawnego), Kartę Młodego Tomaszowianina (dzieci od lat 7) lub Kartę Dużej Rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *