Andrzejkowe Czary-Mary w Miejskim Centrum Kultury Tkacz

Andrzejkowe czary-mary - zajęcia Fun Kids. 24.11.2022, godz. 17-19. Tomaszów Mazowiecki, Miejskie Centrum Kultury Tkacz, ul. Niebrowska 50, zabawa dla dzieci 6-9 lat. Koszt udziału 20 zł. Mile widziany strój andrzejkowy. Zapisy przez strefazajec.pl lub w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18.

Zaczarowane liczby, lanie wosku, andrzejkowe serca czy bucikowy wyścig – to tylko część atrakcji zaplanowanych na Andrzejkowe Czary-Mary. Wydarzenie odbędzie się 24 listopada (czwartek) w godzinach 17-19 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.

Wydarzenie przeznaczone jest dla dzieci w wieku 6-9 lat. Wróżby, zabawy i animacje zaplanowane na ten wyjątkowy wieczór wprowadzą wszystkich uczestników w niesamowitą atmosferę. Mile widziany strój andrzejkowy. Dobra zabawa gwarantowana!

Zapisy przez www.strefazajec.pl lub w Miejskim Centrum Kultury pl. Kościuszki 18. Koszt udziału 20 zł. Liczba miejsc ograniczona.

Regulamin FunKids Andrzejkowe Czary-Mary