Zwiedzanie centrum Tomaszowa z przewodnikiem

Zdjęcie przedstawia budynek Miejskiego Centrum Kultury. Informacja Turystyczna w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza do skorzystania z nowej usługi, jaką jest zwiedzanie centrum miasta z przewodnikiem. Oferta skierowana jest głównie do grup szkolnych i turystycznych, ale również do turystów indywidualnych.

 

 

W przypadku grup szkolnych propozycja ta ma na celu poszerzenie wiedzy o mieście zdobywane w ramach zajęć lekcyjnych. Wyjście w teren, opowieść o historii miasta i ciekawych obiektach z pewnością utrwalą wiedzę szkolną i pozwolą na jej lepsze przyswojenie. Natomiast turyści odwiedzający nasze miasto będą mieli możliwość zapoznania się z podstawowymi informacjami odnośnie dziejów Tomaszowa, ciekawostkami historycznymi i najważniejszymi obiektami znajdującymi się w centrum miasta.

Zwiedzanie trwa około 45 min. Grupa może liczyć od 5 do 30 osób. Obowiązują zapisy – osobiście w Informacji Turystycznej, pl. Kościuszki 29, telefonicznie pod numerem 44 710 03 29 lub mailowo: informacjaturystyczna@mck-tm.pl. Informacja Turystyczna pracuje codziennie w godz. 9:00-15:00.

Cennik:
8 zł od osoby
Dzieci do lat 4 – bezpłatnie
Opiekunowie grup zorganizowanych – bezpłatnie (1 opiekun na 10 osób).

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie zwiedzania.

22.07.22 Regulamin zwiedzania centrum Tomaszowa z przewodnikiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *