Wpadliśmy na jam do Arkad

Dwudniowy (12 i 13 września) jam session w klubie festiwalowym w Galerii Sztuki Arkady zakończył trwające przez trzy dni w MCK Tkacz „Wrześniowe warsztaty jazzowe” odbywające się w ramach 7. Love Polish Jazz Festivalu. Ich uczestnicy mogli pochwalić się publiczności zdobytymi umiejętnościami wokalnymi i instrumentalnymi. Popis wirtuozerskiej gry, improwizowanych solówek i wokalnej interpretacji wybranych utworów dali również muzycy prowadzący warsztaty.

Jeśli nie mieliście okazji ich posłuchać, zapraszamy 14 września o godz. 18 do Miejskiego Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 na koncert podsumowujący „Wrześniowe warsztaty jazzowe „.
Wstęp wolny. Nie przegapcie!
➖➖➖➖➖
Warsztaty jazzowe sfinansowano ze środków Fundacji PZU
Partnerem Głównym 7. LPJF jest ORLEN
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca