Wokaliści MCK w finale FIRAlei Gwiazd

Młoda kobieta stoi na scenie z mikrofonem w ręce. Lekko się uśmiecha. Patrzy przed siebie. W tle scenografia z kwiatów i czerwonych serc. Karolina Sobczyk, Magdalena Gosa, Maja Chyb i Maciej Kowalski, uczestnicy zajęć wokalnych w Miejskim Centrum Kultury zakwalifikowali się do finału Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej „FIRAleja Gwiazd”, którego organizatorem jest Fundacja Instytut Rozwoju Artystycznego.

Nasi reprezentanci zaprezentowali swoje talenty przed jury w kategorii solistów. Karolina i Maciej w grupie wiekowej 18+, Magda w kategorii 15-17-latków, natomiast najmłodsza Maja w grupie 8-9-latków. Wszyscy czworo wystąpią w etapie finałowym, który ma odbyć się 25, 26 i 27 marca br. w Warszawie. Trzymamy kciuki.

Do występów naszych utalentowanych wykonawców przygotowała trenerka wokalna Beata Niedzielska. Gratulujemy!

 

Dodać trzeba, że to nie pierwszy sukces w tym konkursie odniesiony przez wokalistów kształcących swój głos pod kierunkiem pani Beaty. W zeszłorocznej edycji do finału dotarły również cztery przedstawicielki grupy Wokalni: Amelia Piechota, Martyna Pękala, Karolina Zalewska i Julianna Kołodziejczyk.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *