Wieczór ze sztuką – muzycznie i plastycznie o kobietach

Wieczór ze sztuką "Jej portret", 9 marca 2024 r., godz. 17, Miejskie Centrum Kultury Za Pilicą w Tomaszowie Mazowieckim. Wstęp wolny.„Jej portret” to tytuł „Wieczoru ze sztuką”, który odbędzie się 9 marca (sobota) o godzinie 17 w Miejskim Centrum Kultury Za Pilicą przy ul. Gminnej 37/39. Wstęp wolny.

 


Podczas wydarzenia obejrzeć będzie można prace artystów ze Stowarzyszenia Amatorów Plastyków w Tomaszowie Mazowieckim, które pokazane zostaną na wystawie pn. „Kobieta i kwiaty”. To kilkadziesiąt obrazów wykonanych głównie w technikach olej i akryl.

Wernisaż urozmaicą występy artystyczne w wykonaniu: Lecha Kozdroja (piano), Henryka Kowalewskiego (gitara) oraz Elżbiety Jakóbczyk, Barbary Skawińskiej i Elżbiety Ołubek (recytacja). Posłuchać też będzie można wokalistów z Miejskiego Centrum Kultury przygotowanych przez Annę Gnatek, a gościnnie dla uczestników spotkania zagrają uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Tomaszowie Mazowieckim.

Zapraszamy.

 

Wieczór ze sztuką "Jej portret", 9 marca 2024 r., godz. 17, Miejskie Centrum Kultury Za Pilicą w Tomaszowie Mazowieckim. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *