Wieczór z Timem Rothem w MCK Tkacz

Projekcja filmu "Opiekun", 11.01.2023 r., godz. 18, Miejskie Centrum Kultury Tkacz, ul. Niebrowska 540, Tomaszów Mazowiecki. Bilety w cenie 7 zł do nabycia przez biletyna.pl„Opiekun” to tytuł filmu w reżyserii Michela Franco, który będzie można zobaczyć 11 stycznia 2023 roku o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Będzie to druga projekcja z cyklu Ale Kino w otwartej w grudniu br. sali kinowej KiTKA.

 

Bilety w cenie 7 zł są do nabycia przez serwis Biletyna.pl (https://biletyna.pl/film/Sala-Kinowa-KiTKA-Cykl-ALE-KINO-Opiekun), a także w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18.


W głównego bohatera dramatu – Davida Wilsona – wcielił się Tim Roth, angielski aktor znany m.in. z ról w filmach „Pulp fiction” i „Wściekłe psy” Quentina Tarantino. W „Opiekunie” gra pielęgniarza, który na co dzień zajmuje się nieuleczalnie chorymi pacjentami. Traktuje swój zawód jak powołanie i z każdą osobą, którą się opiekuje, nawiązuje silną emocjonalną więź. Poza pracą jest samotnym, zamkniętym w sobie człowiekiem, strzegącym tajemnicy swojej przeszłości. Każdego ze swoich pacjentów potrzebuje równie mocno jak oni jego.

Film zdobył Złotą Palmę za najlepszy scenariusz na festiwalu w Cannes w 2015 roku.

 

 

Projekcja filmu "Opiekun", 11.01.2023 r., godz. 18, Miejskie Centrum Kultury Tkacz, ul. Niebrowska 540, Tomaszów Mazowiecki. Bilety w cenie 7 zł do nabycia przez biletyna.pl 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *