Weź udział w XV Tomaszowskim Biegu Niepodległości

Powiększ obraz

W imieniu organizatorów uroczystości patriotyczno-religijnych z okazji obchodów 101. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, zapraszamy do wzięcia udziału w XV Tomaszowskim Biegu Niepodległości. Bieg ma charakter rekreacyjny.

Mamy nadzieję, że ta konwencja zainteresuje szczególnie młodzież szkolną i – tak jak podczas poprzednich edycji – spotka się z przychylnym przyjęciem i licznym uczestnictwem.

Zbiórka uczestników biegu o godzinie 12.30 przy Placu Kościuszki 18 (Miejskie Centrum  Kultury). Start nastąpi około godziny 13.00. Zgłoszenia przyjmowane będą do 8 listopada br. na adres kontakt@mck-tm.pl lub osobiście w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim – Plac Kościuszki 18. Na bieg można zapisać się również w dniu zawodów.

Ewentualny odbiór koszulek lub czapek przez opiekunów grup zorganizowanych i pozostałych uczestników biegu nastąpi w godz. 12.00 – 12.30. Uczestnicy stawiają się do biegu z wypełnionymi kartami startowymi. Zgłoszenia uczestników, którzy ukończą bieg, wezmą udział w losowaniu nagród.

Regulamin XV Biegu Niepodległości

Załącznik 1_formularz zgłoszeniowy dla grup szkolnych

Załącznik 2_karta startowa dla klas szkół podstawowych

Załącznik 3_karta startowa dla szkół średnich

Załącznik 4_karta startowa dla uczestników indywidualnych

Wydarzenie sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.