Wehikuł czasu – marsz z kijkami dla seniorów

"Piesze wędrówki" w ramach cyklu "Wehikuł czasu - aktywny senior". 15 maja 2023, godz. 9, start spod MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w Tomaszowie Maz. Zapisy do 12.05.2023 w MCK przy pl. Kościuszki 18. Seniorko, seniorze – masz dość siedzenia w domu? Kochasz naturę i spacery? Chcesz poprawić swoją kondycję i samopoczucie? Weź udział w naszych „Pieszych wędrówkach”, które odbędą się 15 maja w ramach projektu „Wehikuł czasu – aktywny senior.” Udział jest bezpłatny.

Zapisy do 12 maja (lub do wyczerpania limitu miejsc) przyjmowane są w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 oraz pod numerem tel. 44 712 23 69.

Marsz z kijkami poprowadzi Izabela Piotrowska, instruktorka nordic walkingu i specjalistka w Dziale Kultury i Edukacji Miejskiego Centrum Kultury, która udzieli też uczestnikom wydarzenia instruktażu, jak prawidłowo chodzić z kijkami oraz przeprowadzi fachową rozgrzewkę.

Start o godzinie 9 sprzed MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Trasa spaceru poprowadzi w okolice jednostki wojskowej, a dalsza jego część odbywać się będzie po pobliskim lesie.

Zabierzcie ze sobą wodę do picia, wygodne buty i strój odpowiedni do pogody oraz kijki do nordic walkingu.

"Piesze wędrówki" w ramach cyklu "Wehikuł czasu - aktywny senior". 15 maja 2023, godz. 9, start spod MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w Tomaszowie Maz. Zapisy do 12.05.2023 w MCK przy pl. Kościuszki 18.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *