UWAGA! XVII Tomaszowskie Teatralia – zmiana spektaklu

Zaplanowany na 16 marca o godz. 15 w ramach tegorocznych Tomaszowskich Teatraliów spektakl dla dzieci pt. „W butach. Kot w butach” z przyczyn niezależnych od nas nie będzie mógł być wystawiony. W zamian wraz z Teatrem Lalki i Aktora „Kubuś” z Kielc zapraszamy na familijne przedstawienie „Pchła Szachrajka”. Termin i godzina spektaklu pozostają bez zmian.

Bilety dostępne w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 oraz przez serwis Biletyna.pl (https://biletyna.pl/dla-dzieci/Pchla-Szachrajka-3/Tomaszow-Mazowiecki).

„Chcecie bajki? Oto bajka: Była sobie Pchła Szachrajka…” – tak zaczyna się znana wierszowana opowieść autorstwa Jana Brzechwy o barwnych przygodach niesfornego i przebiegłego owada, którą na sceniczne przedstawienie zaadaptował kielecki Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”. Premiera spektaklu miała miejsce 10 lutego br., a już 16 marca będzie można go zobaczyć w Tomaszowie Mazowieckim w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w ramach Tomaszowskich Teatraliów.

Dodatkowymi atutami spektaklu – poza mistrzowsko napisanym przez Brzechwę tekstem – jest barwna scenografia i lalki zaprojektowane przez Michalinę Pawlak, wpadające w ucho piosenki z muzyką Macieja Zakrzewskiego oraz multimedialne prezentacje przygotowane przez Przemysława Żmiejkę.

Bilety zakupione na spektakl „W butach. Kot w butach” zachowują ważność i upoważniają do wejścia na przedstawienie „Pchła Szachrajka”.

W przypadku rezygnacji z udziału w projekcji, bilety zakupione w sekretariacie MCK można zwrócić stacjonarnie po okazaniu dowodu zakupu (paragonu). Jeżeli ktoś kupił bilet online, a chce go zwrócić, powinien skontaktować się z portalem Biletyna. 

Przepraszamy za utrudnienia i zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *