To oni skradli serca jury podczas „Tomaszowskich talentów”

Grupa osób, elegancko ubrana stoi na scenie. Są to dwie dorosłe kobiety i dwóch dorosłych mężczyzn, oraz dwóch chłopców i pięć dziewczynek. Dorosłe osoby uśmiechają się do zdjęcia, stojąc za grupą dzieci. Grupa dzieci również szeroko i dumnie uśmiecha się do zdjęcia, w ręku trzymają dyplomy oraz nagrody.Kolejna edycja „Tomaszowskich talentów” odbyła się w czwartek, 19.01. 2023 r. o godz. 10 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz. Spośród 24 utalentowanych osób jury wytypowało zwycięzców…


Podczas wydarzenia uczestnicy prezentowali swoje talenty z różnych dziedzin. Śpiewali, grali na instrumentach, recytowali wiersze, tańczyli, a nawet malowali. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży, promowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie kreatywności. 

Po obejrzeniu występów, jury w składzie: Iwona Sudak, Katarzyna Goljat, Marcin Saktura oraz Marcin Staniec wytypowało zwycięzców. 

W kategorii klas 1-3:
I miejsce – Aleksander Gronostaj
II miejsce – Magdalena Kosylak
III miejsce – Natalia Czapnik
III miejsce – Maciej Porwański

W kategorii klas 4-6:
I miejsce – Dominika Kwiatkowska
II miejsce – Julia Sęk
II miejsce – Julia Piaskowska

W kategorii klas 7-8:
I miejsce – Julia Stodulska
I miejsce – Marcin Dzianach
III miejsce – Hubert Pietrzyk

Konkurs Tomaszowskie Talenty został zorganizowany przez Miejskie Centrum Kultury pod patronatem Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Protokół konkursu do pobrania poniżej. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. 

Protokół

Protokół (doc)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *