TM Brass Orchestra zagra podczas 6. edycji Love Polish Jazz Festival

Do składu wykonawców, którzy wystąpią podczas 6. edycji Love Polish Jazz Festivalu, dołącza TM Brass Orchestra! Formacja zagra 18 września (niedziela) o godz. 18 w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim. Zaprezentuje projekt pn. „Polskie i światowe standardy jazzowe”. Towarzyszyć im będą wykładowcy i uczestnicy warsztatów jazzowych, które odbędą się w dniach 14-16 września w ramach tegorocznego festiwalu.

TM Brass Orchestra działa przy Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim od kwietnia 2016 roku. Band powstał z inicjatywy prezydenta miasta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko. Tworzą go uczniowie i absolwenci Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Tomaszowie Mazowieckim, studenci i absolwenci akademii muzycznych oraz pracownicy MCK. Prowadzący zespół Kamil Wrona odpowiada za aranżację i dobór utworów, jest też dyrygentem. TM Brass gra zarówno utwory polskie, jak i zagraniczne w różnych stylach muzycznych: rock, pop, blues, jazz, dance, musical.

Band współpracował dotychczas m.in. z Garym Guthmanem, Andrzejem „Piaskiem” Piasecznym, Grzegorzem Wilkiem, Anną i Romualdem Spychalskimi, Dave’em Bo, Another Pink Floyd, Markiem Radulim. Muzycy grają też w Młodzieżowej Orkiestrze Symfonicznej Tomaszowa Mazowieckiego.

Bilety do nabycia przez Biletyna.pl: https://biletyna.pl/koncert/Love-Polish-Jazz-Festival oraz w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, pl. Kościuszki 18.

Partnerem Głównym Love Polish Jazz Festival jest PKN ORLEN

 

 

 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *