Środowe popołudnie usłane było kolorami wystawy „Jesienny krajobraz”

Starszy mężczyzna przygląda się obrazom wywieszonym na ścianie. Jego wzrok jest skupiony. Wydaje się podziwiać jesienny krajobraz, który mieści się na wysokości jego wzroku. Nasycone jesiennymi barwami krajobrazy sekcji plastycznej Miejskiego Centrum Kultury i Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku można było obejrzeć dziś podczas wernisażu, który fragmentem wiersza „Jesienna paleta” otworzyła nasza instruktorka wokalna – Katarzyna Goljat. Wydarzenie odbyło się w Miejskim Centrum Kultury przy ulicy Browarnej 7 i cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Klimat najbogatszej w barwy pory roku świetnie oddały przedstawione podczas części artystycznej wiersze i utwory muzyczne. Pomimo pochmurnej dziś pogody na dworze, czerwono-pomarańczowa kolorystyka prac sprawiła, że wewnątrz budynku Miejskiego Centrum Kultury Browarna panowała ciepła, jesienna atmosfera.

Wystawione prace powstawały pod kierunkiem prowadzącej sekcję plastyczną Bożeny Gajdy, zostały wykonane w technice olej, akryl i pastele olejne.

Kolekcję jesiennych krajobrazów możecie obejrzeć w holu Miejskiego Centrum Kultury przy ulicy Browarnej 7 w godzinach otwarcia placówki. Serdecznie zapraszamy!