Spotkajmy się w nowym roku!

Koncert świąteczno-noworoczny pn. "Świąteczny czas". Odbędzie się 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Podczas wydarzenia wystąpią uczestnicy zajęć wokalnych i instrumentalnych oraz soliści chóru "Artis Gaudium" z MCK. Bezpłatne wejściówki do odebrania w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 oraz w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w Tomaszowie Mazowieckim.Zapraszamy na koncert świąteczno-noworoczny, który odbędzie się 5 stycznia 2023 roku, o godzinie 18 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz.

Podczas wydarzenia wystąpią uczestnicy zajęć wokalnych i instrumentalnych oraz soliści chóru „Artis Gaudium” z MCK-u.

Bezpłatne wejściówki do odebrania w MCK przy pl. Kościuszki 18 oraz w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.
Spotkajmy się w nowym roku!