Solejukowa wpadła na dzień do Tomaszowa

Kobieta w czerwonej sukni. Siedzi na krześle, w ręk utrzyma długopis. Przed nią stoją inne osobyKatarzyna Żak – aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, a także wokalistka 18 listopada br. gościła w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu „Podwieczorek z Gwiazdą”, którego pomysłodawcą i prowadzącym jest łódzki dziennikarz Leszek Bonar.

Pani Katarzyna opowiadała m.in. o swojej przygodzie z aktorstwem, zawodowo-prywatnych relacjach z mężem (również aktorem) Cezarym Żakiem, a także o pracy na planie serialu „Ranczo” i pomysłach na graną tam przez nią postać Solejukowej.

Publiczność, która przyszła na spotkanie do MCK Tkacz, miała też okazję poznać Katarzynę Żak jako świetną wokalistkę (muzyczne szlify zdobywała m.in. u Wojciecha Młynarskiego) i interpretatorkę tekstów Agnieszki Osieckiej.

Na koniec cierpliwie pozowała do zdjęć, podpisywała płyty i rozmawiała już mniej oficjalnie ze swoimi fanami. Okazała się ciepłą, otwartą osobą z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie.

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku https://www.facebook.com/mcktomaszowmazowiecki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *