„Przystanek na miłość” – recital Zuzanny Borowskiej

Znane piosenki o miłości, życiu i międzyludzkich relacjach utrzymane w lirycznych klimatach można było usłyszeć podczas wydarzenia, które odbyło się 11 lutego w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej. Tuż przed Dniem Zakochanych z recitalem „Przystanek na miłość” wystąpiła utalentowana tomaszowianka Zuzanna Borowska.

Podczas piątkowego recitalu można było usłyszeć utwory z gatunku poezji śpiewanej i piosenki aktorskiej, m.in.: „Odrobinę szczęścia w miłości” czy „Zawsze gdzieś czeka ktoś”. Wydarzenie wyreżyserowała Katarzyna Goljat przy nieocenionej pomocy Piotra Goljata.

Zuzanna Borowska jest uczennicą klasy maturalnej w I LO w Tomaszowie Mazowieckim. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Kocha poezję śpiewaną i aktorską. Od wielu lat zajmuje się różnymi dziedzinami artystycznymi. Głównie jest to teatr i śpiew, i to na tym polu ma najwięcej osiągnięć i sukcesów w wielu ogólnopolskich festiwalach wokalnych, konkursach recytatorskich i przeglądach teatralnych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *