Powiatowe eliminacje OKR ‒ zapraszamy recytatorów

Kochasz poezję? Chcesz się zmierzyć z interpretacją wybranych utworów? A może wolisz je zaśpiewać lub przedstawić w teatrze jednego aktora? Zapraszamy zatem na powiatowe eliminacje 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 23 kwietnia o godz. 10 w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Browarnej 7.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadpodstawowych, studenci oraz dorośli i seniorzy. Przesłuchania prowadzone będą w czterech odrębnych turniejach: recytatorskim, „wywiedzione ze słowa”, teatru jednego aktora i poezji śpiewanej.


Eliminacje powiatowe odbędą się w sali widowiskowej MCK Browarna. Kartę zgłoszenia do konkursu należy złożyć do 19 kwietnia 2021 roku osobiście w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-16) lub drogą elektroniczną na adres: katarzyna.goljat@mck-tm.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 44 712 23 69 lub 605 579 103.

Na zwycięzców czekają nagrody oraz nominacje do etapu rejonowego OKR, które odbędą się 8 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.

PLIKI DO POBRANIA

Regulamin2021

karta-zgłoszenia-OKR-2021-recytacja-i-wywiedzione-ze-słowa

karta-zgłoszenia-OKR-2021-poezja-śpiewana

karta-zgłoszenia-OKR-2021-teatr-jednego-aktora

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *