Pomagamy Zosi! Dołącz do nas!

Piknki dla Zosi - "Liczy się każdy grosz". Tomaszów Mazoweicki, ul. PCK 2/4 (przystań miejska). Sobota, 4 września, godz. 16.30. W trakcie przeprowadzona będzie zbiórka publiczna na leczenie Zosi Bigos. „Każdy grosik na wagę zdrowia Zosi” – to hasło, jakie towarzyszyć będzie piknikowi rodzinnemu, który odbędzie się w sobotę, 4 września na Przystani Miejskiej przy ul. PCK 2/4. W jego trakcie przeprowadzona zostanie zbiórka publiczna na leczenie trzymiesięcznej tomaszowianki, u której zdiagnozowano SMA 1 – rdzeniowy zanik mięśni. Skuteczna terapia genowa to koszt 9 milionów złotych! Ratujący życie lek nie jest refundowany. Dla rodziców Zosi liczy się więc nawet najdrobniejsza wpłata. Liczymy na Was! Początek wydarzenia o godz. 16.30.

W programie:

Blok muzyczny, w którym wystąpią: Piotr Goljat, uczestnicy The Voice of Poland – Aga Dębowska, Mateusz Włodarczyk, Maciej Wójcikowski, a także Chór Miejski „Artis Gaudium” oraz Jadwiga Kocik, finalistka The Voice Senior i grupa „Wokalni” z Miejskiego Centrum Kultury, które przygotowało również m.in. zabawy animacyjne dla najmłodszych. Będzie też pokaz tańca w wykonaniu przedstawicieli szkoły tańca „Cantinero”, a także możliwość zrobienia zdjęć w fotobudce lub z piratem w jego fantastycznej łodzi. Dla dzieci będą dmuchańce, a dla wszystkich kiermasz książek na stoisku Miejskiej Biblioteki Publicznej. Nie zabraknie też innych atrakcji.

Konkurs

W trakcie pikniku zaplanowano konkurs pn. „Bajkowy strój”, który połączony będzie z pokazem bajkowej mody. Każdy może przebrać się za dowolną postać z ulubionej baśni czy bajki i wziąć w nim udział. Liczymy na kreatywność i zapraszamy do wspólnej zabawy.

Informacje o pikniku również na https://www.tomaszow-maz.pl/aktualnosci/pomozmy-zosi/1/