Pochwal się talentem

Bezpłatne zjęcia feryjne 12-26.02.2022, Tomaszow MAzowiecki, Miejskie Centrum KulturyUmiesz śpiewać lub tańczyć? Grasz na jakimś instrumencie lub potrafisz żonglować? Masz zdolności aktorskie lub parodystyczne? A może chcesz pochwalić się innymi oryginalnymi zainteresowaniami lub talentami? Jeśli choć na jedno pytanie Twoja odpowiedź brzmi twierdząco, zgłoś swój udział w konkursie Tomaszowskie Talenty ‘2022 pod patronatem Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego, który odbędzie się 23 lutego w Miejskim Centrum Kultury Tkacz.

 


Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu Tomaszowa Mazowieckiego, którzy chcą pochwalić się innym swoim talentem lub ciekawą pasją. Można zaprezentować umiejętności: wokalne, taneczne, sportowe, parodystyczne, komiczne, aktorskie, cyrkowe itp.

Jury oceniać będzie uczestników w trzech kategoriach wiekowych: klas 1-3, 4-6 i 7-8. W każdej kategorii laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody. Udział w przeglądzie konkursowym jest bezpłatny.

Wypełnione karty uczestnictwa, które wraz ze szczegółowym regulaminem można pobrać ze strony www.mck-tm.pl, należy przesłać do 18 lutego br. pocztą elektroniczną na adres: zgloszenia@mck-tm.pl lub w tym samym terminie dostarczyć do Miejskiego Centrum Kultury, pl. Kościuszki 18.

Prezentacje konkursowe odbędą się 23 lutego (od godz. 10) w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Zgłoś się! Wystąp! Wygraj!

Dodatkowo w czasie ferii Miejskie Centrum Kultury zaprasza miłośników filmów animowanych na „Bajkowe poranki”, które w lutym odbywać się będą: 12, 19 i 26 w godz. 10-13. Poza seansem na dzieci czekają ciekawe warsztaty: muzyczne, literackie, plastyczne, teatralne itp. Bezpłatne wejściówki do odebrania w MCK przy pl. Kościuszki 18 oraz w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej.

Tych, którzy lubią zagadki, zabawy w detektywów oraz historię, ucieszy gra miejska „Bystre oko”, w której będzie można wziąć udział w czasie ferii we wtorki i czwartki w godz. 10-13. Karty do gry wydawane będą w Informacji Turystycznej przy pl. Kościuszki 29.

Nie nudź się w domu. Baw się z nami!

 

Pliki do pobrania

Regulamin Tomaszowskie Talenty 2022 (3)

TOMASZOWSKIE TALENTY KARTA ZGŁOSZENIOWA

Tomaszowskie Talenty – klauzula informacyjna i zgoda na wykorzystanie wizerunku dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *