Pierwsze osiągnięcia w nowym roku

Kolaż przedstawia dwa zdjęcia. Po lewej stronie znajdują się dwie młode dziewczyny, a pomiędzy nimi stoi dorosła kobieta. Osoby te stoją na scenie, są elegancko ubrane, pozują do zdjęcia. W rękach trzymają dyplomy. Wszystkie trzy na twarzach mają zadowolenie i uśmiech. Po prawej stronie na scenie do zdjęcia pozuje mała dziewczynka, również elegancko ubrana. W rękach trzyma dyplom, na jej twarzy widać dumę i uśmiech.

Maja Chyb, Julianna Kołodziejczyk i Magdalena Gosa, uczestniczki zajęć wokalnych w Miejskim Centrum Kultury już z początkiem roku odniosły sukces. Podczas XII Tomaszowskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który odbył się w niedzielę, 8 stycznia 2023 r. w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej, zostały dostrzeżone przez jury i wyróżnione.

 

Maja Chyb zdobyła trzecie miejsce w kategorii klas IV-VI, natomiast duet Julianna Kołodziejczyk i Magdalena Gosa wyśpiewał wyróżnienie w kategorii szkół ponadpodstawowych. Wokalistki zaprezentowały utwór „Mario, czy Ty wiesz” w różnych aranżacjach.

Dziewczyny do konkursu przygotowały Beata Niedzielska i Anna Gnatek.

Gratulacje dla naszych reprezentantek i instruktorek.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *