Odkryj ciekawe miejsca w Tomaszowie z BABUapką!

Wirtualna rzeczywistość w aplikacji BABU. Centrum Tomaszowa - pl. Kościuszki pokazany z perspektywy smartfona. Po lewej stronie uśmiechnięta postać Duszka BABU. Zwiedzaj miasto i zgarniaj nagrody!Już jutro, 16 stycznia 2023 r., startujemy z bezpłatną aplikacją BABU! Przy współpracy z fundacją Pomaganie Jest Trendy wprowadzamy narzędzie, które zaktywizuje zarówno mieszkańców Tomaszowa, jak i turystów. Dzięki BABUapce będziecie mogli poznać najciekawsze atrakcje i zabytki na mapie naszego miasta, a przy okazji zdobyć ciekawe nagrody…

 

 

 

 

 

O aplikacji
BABUapka to pierwsza w Polsce charytatywna aplikacja, której zadaniem jest premiowanie użytkowników za aktywność i zdrowy tryb życia. Wykonywane za jej pośrednictwem proste zadania generują wirtualne monety, które użytkownik może wymienić na nagrody lub przekazać ich równowartość fundacji na cele charytatywne.

Jak działa aplikacja?
Po ściągnięciu bezpłatnej BABUapki zobaczymy na jej mapie oznaczone przez Miejskie Centrum Kultury lokalizacje, w których umieszczone zostały wirtualne monety Duszka BABU. Żeby je otrzymać, wystarczy odwiedzić wybraną lokalizację i je zebrać. O możliwości rozpoczęcia działań poinformuje aplikacja, przenosząc nas do rozszerzonej rzeczywistości (AR), w której będziemy musieli odnaleźć wspomnianą monetę. Gdy już to zrobimy, jej „zebranie” będzie polegało na uderzeniu palcem w wyświetlacz telefonu. Zebrane w ten sposób wirtualne monety będziemy mogli zamienić na nagrody w aplikacji lub przekazać na rzecz fundacji, decyzja należy do nas. Wśród nagród znajdują się vouchery oraz karty podarunkowe do najbardziej znanych sklepów internetowych oraz platform streamingowych, takich jak m.in.: Netflix, Spotify, Steam, Google Play, Allegro, Zalando czy Empik.

Zachęcamy do wyjścia z domu i aktywnego spędzenia czasu, odkrywając ciekawe miejsca w Tomaszowie Mazowieckim i nie tylko!

Aplikacja dostępna jest na stronie Duszek BABU, w sklepie Google Play i AppStore.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *