Nowy rok, nowe „Bajkowe poranki”

"Bajkowy poranek", 8 stycznia 2022 r., godz. 10-12, Miejskie Centrum Kultury Tkacz, ul. Niebrowska 50, wstęp bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Od najbliższej soboty, 8 stycznia wracamy do organizacji cyklu pn. „Bajkowe poranki”. To połączenie pokazu bajek z miniwarsztatami plastycznymi, literackimi, teatralnymi, muzycznymi itd. oraz zabawami i animacjami. Zajęcia trwają od godz. 10 do godz. 12, a odbywają w soboty.

Propozycja przeznaczona jest dla dzieci od 6 do 12 lat. Wstęp jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Wystarczy na stronie www.mck-tm.pl wybrać zakładkę Strefa Zajęć, a następnie wyszukać pozycję „Bajkowe poranki”. Liczba miejsc ograniczona.

W styczniu poza najbliższą sobotą na „Bajkowe poranki” zapraszamy także: 15, 22 i 29. Zajęcia odbywają się w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w obowiązującym reżimie sanitarnym.

"Bajkowe poranki": 8, 15, 22, 29 stycznia 2022 r., Miejskie Centrum Kultury Tkacz w Tomaszowie Mazowieckim. godz. 10-12.