Muzyczna laurka dla mam

Kilka dziewczynek w wieku szkolnym stoi na scenie. Dwie z nich trzymają w rękach mikrofony. Jedna do niego śpiewa.  Piękny i klimatyczny koncert z okazji Dnia Matki odbył się 26 maja w Miejskim Centrum Kultury Tkacz. To wyjątkowe wydarzenie przygotowali uczestnicy naszych zajęć wokalnych i instrumentalnych pod kierunkiem swoich instruktorów. Płynące ze sceny muzyczne życzenia i podziękowania za miłość i poświęcenie wywołały niejedną łzę wzruszenia u mam.

Na program zatytułowany „A ja wolę moją mamę…” złożyły się zarówno utwory o mamach, jak i dedykowane mamom. Usłyszeć można było m.in. takie piosenki jak: „Matulu moja”, „Nie żałuję”, „Nie ma jak u mamy”, „Jesteś mamo skarbem mym”, „Droga mamo”, tytułową „A ja wolę moją mamę” i wiele innych.

Na scenie zaprezentowali się – instrumentaliści: Aleksander Gronostaj (perkusja), Barbara Wożniak, Hania Zdziechowska i Krystian Będerz (fortepian) oraz wokaliści: Beata Dembowska, Mateusz Habiera, Edyta Czapnik, członkowie chóru Artis Gaudium, Jadwiga Kocik, Maria Bernacka (wokal i skrzypce), Karolina Sobczyk, Zbigniew Link, Hubert Pietrzyk, Dasza Yemelianowa, Amelia Piechota, Daniel Wysokiński z akompaniamentem fortepianowym Kamila Wrony, Oliwia Albin, Julia Pawłowska, Maja Chyb, Maja Napierała, Lena Mierzwa, Iza Rudzka i Natalia Czapnik.

Do występów artystów przygotowali: Beata Niedzielska, Katarzyna Goljat, Anna Gnatek, Kamil Wrona i Dominik Czwartek. Prowadzenie koncertu: Anna Myszewska.

Do muzycznej laurki dołączamy jeszcze dla wszystkich mam najpiękniejsze życzenia. Żyjcie nam 200 lat!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *