Miejsko-Powiatowy Dzień Dziecka w Parku Bulwary

Powiększ obraz

Moc atrakcji czekała na najmłodszych w odnowionym Parku Bulwary podczas Miejsko – Powiatowego Dnia Dziecka. Przygotowano wiele konkursów i zabaw pod kierunkiem animatorów. Było przedstawienie ekologiczne „Zaczarowany Las” Teatru Lalek „Pinokio”, rekreacyjny tor przeszkód i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu.

Na stoiskach Miejskiego Centrum Kultury dzieci mogły stworzyć m.in. starosłowiańskie lalki-motanki, dekoracje z filcu, wielkoformatowe obrazy czy zwierzątka z butelek PET. Wśród imprezowych atrakcji nie zabrakło pokazów sprzętów służb mundurowych, występów artystycznych uczestników zajęć Miejskiego Centrum Kultury oraz Powiatowego Centrum Animacji Społecznej.

Ponadto podczas imprezy odbyło się również podsumowanie konkursu „Rejs na Czystą Wyspę”.