Masz talent? Pokaż go nam!

Konkurs pn. "Tomaszowskie talenty". Odbędzie się 19 stycznia 2023r. o godzinie 10 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Konkurs przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat. Zapisy do 16 stycznia. Szczegóły, regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania na stronie internetowej mck-tm.plRobisz coś wyjątkowego? Śpiewasz, tańczysz, żonglujesz, szczególnie wyróżniasz się w jakiejś dziedzinie? A może chcesz pochwalić się innymi oryginalnymi zainteresowaniami lub talentami? Jeśli choć na jedno pytanie Twoja odpowiedź brzmi twierdząco, zgłoś swój udział w konkursie Tomaszowskie Talenty 2023 pod patronatem Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego, który odbędzie się 19 stycznia w Miejskim Centrum Kultury Tkacz.

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych z terenu Tomaszowa Mazowieckiego chcący zaprezentować swoje umiejętności lub nietypowe zainteresowania, np.: wokalne, taneczne, sportowe, parodystyczne, komiczne, aktorskie, cyrkowe itp., czyli pochwalić się oryginalnym talentem.

Jury oceniać będzie uczestników w trzech kategoriach wiekowych: klas 1-3, 4-6 i 7-8. W każdej kategorii laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody. Udział w przeglądzie konkursowym jest bezpłatny.

Wypełnione karty uczestnictwa, które wraz z regulaminem znajdują się poniżej, należy przesłać do 16 stycznia br. pocztą elektroniczną na adres: zgloszenia@mck-tm.pl lub w tym samym terminie dostarczyć do Miejskiego Centrum Kultury, pl. Kościuszki 18.

Prezentacje konkursowe odbędą się 19.01 (od godz. 10) w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Zgłoś się! Wystąp! Wygraj!

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *