Koncert Noworoczny – TM Orchestra znów zachwyciła

Wspaniali artyści, wyjątkowa publiczność i niesamowita energia płynąca ze sceny – tak w skrócie można scharakteryzować Koncert Noworoczny, który odbył się 26 stycznia w gościnnych progach Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim. Niezapomniane show dla słuchaczy przygotowali muzycy Orkiestry Symfonicznej Tomaszowa Mazowieckiego – TM Orchestra pod dyrekcją Kamila Wrony oraz zaprzyjaźnieni z muzykami wokaliści. Blisko dwugodzinny występ zakończyły bisy i owacja na stojąco.

Orkiestra wykonała polskie i światowe przeboje muzyki rozrywkowej, m.in. z repertuaru Czesława Niemena, Zbigniewa Wodeckiego, Skaldów i innych znanych artystów. Gościnnie z muzykami zaśpiewał Filip Lato, wokalista i multiinstrumentalista, zwycięzca 9. edycji telewizyjnego programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Swoim śpiewem publiczność czarowali też: Kamila Kamocka, Michał Domagała oraz Maciej Dzięgielewski.

Pięknej gry TM Orchestry w sali ZSP nr 1 wysłuchało kilkaset osób. Inni mogli uczestniczyć w wydarzeniu dzięki transmisji prowadzonej na żywo w mediach społecznościowych m.in. Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, które było organizatorem Koncertu Noworocznego.

Partnerem Strategicznym Orkiestry Symfonicznej Tomaszowa Mazowieckiego – TM Orchestra jest PGE Polska Grupa Energetyczna – Mecenas Kultury.