KOMUNIKAT [AKTUALIZACJA]

Drodzy!

Wygląda na to, że już niedługo znów będziemy mogli spotykać się z Wami w realu, pomagać Wam rozwijać dotychczasowe pasje i szukać nowych zainteresowań, a także wspólnie tworzyć kulturę w naszym mieście.

Najnowsze rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z 14 maja pozwala nam na razie na prowadzenie zajęć animacyjnych i edukacyjnych wyłącznie w plenerze, ale już od 21 maja wracamy do zajęć stacjonarnych. Szczegółowe informacje przekazywać Wam będą instruktorzy. Można też kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 44 712-23-69, a także e-mailowo: kontakt@mck-tm.pl. Osoby, które jeszcze chciałyby zapisać się na nasze zajęcia, z pełną ofertą mogą zapoznać się w zakładce Strefa Zajęć.

Nadal też zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na Facebooku http://www.facebook.com/mcktomaszowmazowiecki, gdzie zamieszczane są m.in. filmiki instruktażowe w ramach warsztatów plastycznych, ceramicznych, sensorycznych, muzycznych, a także pomysły na zabawy literackie, teatralne, sportowe itd.

O wszelkich zmianach lub nowych działaniach MCK będziemy informować na bieżąco. Do zobaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *