Kino na leżakach – kolejna część filmu Kogel-mogel

„Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4” to czwarta odsłona kultowej polskiej komedii, którą będzie można zobaczyć już niedługo w Tomaszowie Mazowieckim w ramach wydarzenia „Kino na leżakach”. Seans odbędzie się 20 sierpnia o godz. 21 na pl. Kościuszki. Wstęp wolny.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kogel Mogel 4 to kontynuacja losów Agnieszki i Marcina pomiędzy którymi rozkwita miłość, podobnie jak w dobrze znanej historia Kasi i profesora Wolańskiego. Młoda para nie może się doczekać wspólnego życia, ale seria nieszczęśliwych wypadków i wtrącający się członkowie rodziny stają na przeszkodzie ich małżeństwu. Na drodzę do szczęśliwej przyszłości pojawia się też dawna kochanka mężczyzny, Bożenka. Czy uczucie dwójki zakochanych przetrwa napotykające trudności? 

Obraz wyreżyserowany przez Annę Wieczur-Bluszcz, scenariusz – podobnie jak w trzech poprzednich częściach – autorstwa Ilony Łepkowskiej. Szykuje się prawdziwy koniec świata! 

Organizatorem wydarzenia w Tomaszowie Mazowieckim jest Miejskie Centrum Kultury. Odbędzie się ono w ramach tegorocznego wakacyjnego cyklu „To masz w Tomaszowie”.

Kino-na-leżakach-regulamin_20.08.2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *