Events at Miejskie Centrum Kultury filia TKACZ

20 października zapraszamy miłośników ostrego brzmienia na koncert, który na długo pozostanie w Waszej pamięci!

4 Szmery – prawdopodobnie najlepszy tribute band AC/DC w Europie, starają się idealnie odzwierciedlić na swoich występach sceniczne show, za którym stoi AC/DC. . – Połączyła nas wspólna fascynacja jednym z największych bandów tego świata – AC/DC. Bo można być fanem, ale z czasem jak napisał o nas ostatnio red. Piotr Metz „słuchanie już nie wystarcza” – opisują swoje początki członkowie zespołu. Mocno osadzone rockowe brzmienie, genialne riffy i charakterystyczny wokal to typowe cechy AC/DC. Muzycy świetnie odnaleźli się w repertuarze AC/DC, a wokal Roberta Mastalerza doskonale wpisuje się charakterystykę utworów kapeli z Australii.

Jako support wystąpi zespół Lunatycy – młody zespół z Piotrkowa Trybunalskiego, grający muzykę z pogranicza stoner rocka i brzmień heavy metalowych. Wbrew nazwie, energiczni członkowie zespołu na swoich koncertach potrafią wybudzić publiczność dynamicznymi riffami.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, pl. Kościuszki 18 oraz filiach:
– filia TKACZ, ul. Niebrowska 50,
– filia MOK, ul. Browarna 7,
– filia DOK, ul. Gminna 37/39.
Liczba biletów ograniczona.

Zapraszamy serdecznie naszych ukochanych Seniorów na Biesiadę Senioralną w dn. 23.10. br. (wtorek) o godz.18.
Gwarantujemy moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń😉
Bilety w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury filia TKACZ😊

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkie dzieci wraz z opiekunami na warsztaty w dniu 25.10 o godz. 18. Główną bohaterką spotkania będzie dynia😉 i związane z nią atrakcje. W programie m.in. konkurs na najlepsze „dyniowe” przebranie, wspólne wykonanie lampionu (dynię i narzędzia uczestnicy przynoszą we własnym zakresie) i dużo dobrej zabawy.
Koszt udziału w warsztatach – 5zł